O mnie

Moje zdjęcie
Jaka jest Katiuszka? Jestem zbieraniną fragmentów, których nie można poskładać w jedną,logiczną całość, ponieważ wykluczają się wzajemnie i stale się zmieniają. Ciekawią mnie ludzie i ich relacje ze światem.

poniedziałek, 7 marca 2011

Zabawa w wirtualnym świecie pt. ROZDANIE

Wchodząc w świat YT zauważyłam, że dziewczyny organizują różne konkursy, podobnie jak tu na blogach. Podobają mi się takie różne akcje, pozwalające poznać inne osoby ale przede wszystkim, fajnie brać w nich udział dla samej zabawy. We mnie każde tego typu zdarzenie wywołuje niesamowitą ekscytację.
Dzisiaj postanowiłam wziąć udział właśnie w takiej zabawie zwanej ROZDANIEM.
Rozdanie organizuje Agnieszka na swoim blogu - Jak pięknie być kobietą- a oto link do tej zabawy -ROZDANIE
Agnieszka ma do rozdania kilka kosmetyków z firmy JOKO. Aby jednak móc brać udział w tej zabawie trzeba spełnić kilka warunków, dających większe szanse na wygraną. Jednym z tych warunków jest napisanie krótkiej notatki, na temat ROZDANIA na własnym blogu co niniejszym czynię;)
Ponad to, Agnieszka kręci też różne filmiki na YT, które fascynują mnie treścią rzetelnej i treściwej wypowiedzi w kwestiach kosmetyczno -urodowych.
Wszystkich zatem zachęcam do odwiedzenia zarówno bloga jak i kanału Agnieszki na YT

Dodano: Dzięki uprzejmości Di poprawiłam tekst tak, że teraz wystarczy kliknąć w słowo by przenieść się do podlinkowanej strony:)

2 komentarze:

 1. Katiuszka,
  kiedy piszesz posta to nad tekstem znajduje się pasek zadań,
  w jednym ciągu jest czcionka, wielkość, rodzaj, kolor, a następnie jest takie zielone coś, co wygląda jak żaba,która podlinkowuje to co chcesz,
  wystarczy zaznaczyć tekst, który chcesz podlinkować, kliknąć w to zielone, otworzy się okienko do wpisania adresu URL, czyli www...., do którego zaznaczony tekst ma prowadzić,
  potwierdzasz i ok
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Di. I tak człowiek uczy się całe życie :)

  OdpowiedzUsuń