O mnie

Moje zdjęcie
Jaka jest Katiuszka? Jestem zbieraniną fragmentów, których nie można poskładać w jedną,logiczną całość, ponieważ wykluczają się wzajemnie i stale się zmieniają. Ciekawią mnie ludzie i ich relacje ze światem.

sobota, 19 marca 2011

Babskie spotkanie

Kilka godzin temu wróciłam z babskiego spotkania, pełna uśmiechu. Miło jest porozmawiać sobie o życiu i innych babskich sprawach, zostawiając za sobą domowe obowiązki. Takie spotkania dodają energii a serce rośnie, kiedy ktoś okazuje zainteresowanie naszą osobą i jest dla nas bezinteresownie życzliwy. Tym razem było to spotkanie z kimś, kogo poznałam tu w wirtualnym świecie. To niesamowite, że świat dzięki Internetowi stał się tak mały i bliski a zbiegi okoliczności pomagają ludziom, odnaleźć drogi do siebie.
W moim przypadku Internet już na zawsze będzie sentymentalnym bytem, ponieważ swojego męża poznałam tą drogą. Ta wirtualna przestrzeń jest świetnym, medium kiedy codzienność tak zajęta nie ma czasu na rozmowę i spotkania. Świat niby wirtualny lecz czasem przenosi się do rzeczywistości po przez prywatne wiadomości, listy te najprawdziwsze i kartki.
W. jeszcze raz dziękuję Ci za to spotkanie, które mam nadzieję nie będzie ostatnim;)
M. i L. mam nadzieję dziewczyny, że i nam będzie dane pokonać, dzielący nas na mapie "trójkąt bermudzki" i zorganizować zlot czarownic;)
Miłej niedzieli :)

środa, 16 marca 2011

Czekoladowo mi ;)

Podsumowanie wczorajszego dnia przyprawiło mnie o dreszcze. Cały dzień spędzony w domu z Krzysiaczkiem i okazuje się, że z całej tabliczki gorzkiej 60% czekolady zostały 3 kosteczki. Nic to, jakoś musiałam podratować osłabiony układ nerwowy i zmęczenie spowodowane całodniowym lataniem za Małym. To taki czort, że w spokoju nie usiedzi, wszystko go interesuje i pragnie mieć w łapkach. Wszelkie próby ingerowania w jego poczynania kończą się arią operową aż uszy bolą ;)
Wieczorem za to zatopiłam się w zapachu masełka kakaowego, rozsmarowanego na moim ciele, które pokochałam. Zaczęłam też obmyślać plan, weekendowego wyjazdu relaksacyjnego pt. "Czekoladowa Słodycz".