O mnie

Moje zdjęcie
Jaka jest Katiuszka? Jestem zbieraniną fragmentów, których nie można poskładać w jedną,logiczną całość, ponieważ wykluczają się wzajemnie i stale się zmieniają. Ciekawią mnie ludzie i ich relacje ze światem.

sobota, 19 marca 2011

Babskie spotkanie

Kilka godzin temu wróciłam z babskiego spotkania, pełna uśmiechu. Miło jest porozmawiać sobie o życiu i innych babskich sprawach, zostawiając za sobą domowe obowiązki. Takie spotkania dodają energii a serce rośnie, kiedy ktoś okazuje zainteresowanie naszą osobą i jest dla nas bezinteresownie życzliwy. Tym razem było to spotkanie z kimś, kogo poznałam tu w wirtualnym świecie. To niesamowite, że świat dzięki Internetowi stał się tak mały i bliski a zbiegi okoliczności pomagają ludziom, odnaleźć drogi do siebie.
W moim przypadku Internet już na zawsze będzie sentymentalnym bytem, ponieważ swojego męża poznałam tą drogą. Ta wirtualna przestrzeń jest świetnym, medium kiedy codzienność tak zajęta nie ma czasu na rozmowę i spotkania. Świat niby wirtualny lecz czasem przenosi się do rzeczywistości po przez prywatne wiadomości, listy te najprawdziwsze i kartki.
W. jeszcze raz dziękuję Ci za to spotkanie, które mam nadzieję nie będzie ostatnim;)
M. i L. mam nadzieję dziewczyny, że i nam będzie dane pokonać, dzielący nas na mapie "trójkąt bermudzki" i zorganizować zlot czarownic;)
Miłej niedzieli :)

6 komentarzy:

 1. Katiuszka powiem tak...nawet nie wiesz jak podniosłaś mnie na duchu...ale to opowieść na dłuższe posiedzenie...Pozdrowionka:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Mada masz rację, nie wiem jakim sposobem taka ja Katiuszka( co prawda fest baba ze mnie) mogłam podnieść Cię na duchu ;) Wierzę jednak, że wszystko ma jednak głębszy sens i kiedyś uda mi się wysłuchać tych opowieści:)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak powiedziałam bliskiej mi osobie...nigdy nie wiesz co może się zdarzyć:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. czy to bylo spotkanie grupowe, czy dwuosobowe? po linkach widac, ze bylas na zielony wzgorzu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dosiu najlepiej czuję się w kameralnym towarzystwie. Spotkanie było dwuosobowe;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na Zielonym Wzgórzu przez to spotkanie... zazieleniło się :)

  OdpowiedzUsuń