O mnie

Moje zdjęcie
Jaka jest Katiuszka? Jestem zbieraniną fragmentów, których nie można poskładać w jedną,logiczną całość, ponieważ wykluczają się wzajemnie i stale się zmieniają. Ciekawią mnie ludzie i ich relacje ze światem.

sobota, 21 stycznia 2012

Witajcie w Nowym Roku:)

Czy ktoś mnie szukał...? Czy ktoś tęsknił...? Czy ktoś wypatrywał za mną swoje oczy...? ;)
Przez dłuższy czas, w zasadzie całą jesień a może i życie szukałam siebie, swojej pełni, tej cząsteczki stwarzającej mnie kompletną. Gubiłam myśli, rozum tkwił w dziwnym niebycie oderwany od szczęścia i radości każdego dnia. Cięgle gdzieś goniłam patrząc na horyzont lecz nigdy dość uważnie nie przyglądając się swoim stopom. Nigdzie nie zagrzewałam miejsca na dłużej. Próbowałam się dopasować przejmując myślenie, utarty schemat postępowania wraz ze spuścizną genów oraz postaw rodzinnych i środowiskowych. Kiedy myślałam, że znam siebie oblekając się peleryną pewności jak ciepłym kocem, wywinęłam niezbyt zgrabnego fikołka na trzepaku życia.Szeroko otworzyłam oczy i usta próbując nabrać świeżego powietrza. Upadłam by podnieść się pełniejsza, lepsza, doświadczona. Moje oczy otworzyły się szerzej a ja wiem, że nie tylko patrzę ale i wyraźnie widzę, to co kiedyś było nieostre spowite mgłą.Wiem, że nie jestem sama, ktoś czuwa wysyłając mi dobre Anioły i mądre, pokrzepiające serc książki;)
Mój Rok 2012 będzie niezwykły bo niezaplanowany tak skrupulatnie jak to bywało kiedyś. Będzie radośniejszy bo dowiedziałam się co to jest wdzięczność i ciągle uczę się dziękować. Będzie bardziej świadomy bo postanowiłam iść swoją drogą wyznaczając swoje standardy życia zamiast dopasowywać się i przyrównywać do innych.
A Wasz Rok jaki będzie? ;)

5 komentarzy:

 1. amen.
  mój też. mama nadzieję.
  w chwilach zwątpienia możemy się zawsze ustawiać wzajemnie w pionie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dosiu Amen i w tym tkwi tajemnica;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, gratuluję nastawienia i strategii na ten rok:) Dziewczyny kochane, niech się dzieje dobrze i jeszcze lepiej. Wierze, że ten rok jest wyjątkowo ciekawy i bogaty w najlepsze dla nas spełnione marzenia. Uściski!

   Usuń
  2. Di, coś w tym musi być, bo na początku 2011 każdy blogowo narzekał, a teraz same pozytywne przekazy. Może przez ten rok musiałyśmy przetrawić fakt, że nasze życie zależy tylko od nas?
   Od-uściski!

   Usuń
 3. Odważnie - mam na myśli założenie, żeby iść własną drogą :) Trzymam kciuki, żeby to była spokojna, miła i prosta droga :) Buziaki Kaisu :*

  OdpowiedzUsuń