O mnie

Moje zdjęcie
Jaka jest Katiuszka? Jestem zbieraniną fragmentów, których nie można poskładać w jedną,logiczną całość, ponieważ wykluczają się wzajemnie i stale się zmieniają. Ciekawią mnie ludzie i ich relacje ze światem.

poniedziałek, 21 maja 2012

Moje oczy.

Od szkoły podstawowej noszę okulary. Na początku bardzo sporadycznie wkładałam je do czytania bo wada była niewielka. Z czasem mój wzrok jednak zaczął przysparzać mi co raz więcej problemów. I tym sposobem doszłam do takiego poziomu krótkowzroczności, że nawet do obierania warzyw na zupę muszę ubierać okulary. Niby widzę bez okularów a jednak komfort widzenia kiedy mam na nosie okulary jest znaczący. Zimą okulary parują za to latem oczy strasznie się męczą od nadmiaru promieni słonecznych. Mąż nawet naśmiewa się ze mnie mówiąc krecisz ( od kreta) kiedy łapię ostrość bez okularów mrużąc oczy. O soczewkach w moim przypadku nie ma mowy za to w fotochromowych okularach było lepiej ale...
Nad laserową korekcją wzroku zastanawiałam się kilkanaście miesięcy. Do teraz bardzo chcę to zrobić a jednak boję się. Miesiąc temu przeszłam pomyślnie wstępne badania więc klamka zapadła. Jutro przed południem będę miała laserowane prawe oko po ok 2 miesiącach lewe.

4 komentarze:

 1. to ja już nie piszę powodzenia, bo jest jutro. ale wiesz...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się czujesz po zabiegu?? Pozdrawiam ciepło :*

  OdpowiedzUsuń
 3. mam nadzieję ,że wszystko po myśli i teraz sama tylko żałujesz ,że tyle czekałaś ;). Sama miałabym chęć ale i wada niewielka obawy są.. może kiedyś ..uściski u.

  OdpowiedzUsuń
 4. ojej:( brzmi to poważnie i niezbyt miło, więc trzymam kciuki i mam nadzieję że będziesz zadowolona z efektów.

  OdpowiedzUsuń