O mnie

Moje zdjęcie
Jaka jest Katiuszka? Jestem zbieraniną fragmentów, których nie można poskładać w jedną,logiczną całość, ponieważ wykluczają się wzajemnie i stale się zmieniają. Ciekawią mnie ludzie i ich relacje ze światem.

środa, 19 września 2012

O co chodzi?

Trochę widać a trochę nie widać, o co chodzi! Może ktoś ma pomysł na rozwiązanie takich blogowych zagadek?
Po 2 godzinach...
Zmienił mi się cały system ustawień bloga i jak mnie poinformowano, ponoć na lepsze. Jeszcze nie wiem czy na lepsze. Zdążyłam się już przyzwyczaić do poprzedniego systemu a ten wymaga ode mnie chwili na zorientowanie się co, z czym się je. W każdym razie, musiałam poszperać i zmienić szablon bloga bo w poprzednim, nie wyświetlało mi tytułu. Jak pisałam w poprzedniej notce wszystko się się zmienia a te zmiany nawet nie oszczędzają mojego bloga hahaha.  Mam jednak nadzieję, że z czasem ja i czytelnicy czyli Wy przyzwyczaicie się do nowego wyglądu.

5 komentarzy:

 1. Ja widzę wszystko :D Zmieniłaś szablon :) jest miło dla oka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś mi nie wyświetlało tytułu bloga. Usiadłam więc i kombinuję. Zmieniam szablony i jakoś nie mogę się odnaleźć w nowych ustawieniach:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale w ogóle nie ma mowy o przyzwyczajaniu, o długim przyzwyczajaniu, oczywiście. jest świetnie - świeżo, radośnie. od razu mi się buzia uśmiechnęła, kiedy do ciebie zajrzałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A chyba można sobie zmienić na stary profil bloggera.

  OdpowiedzUsuń